Dışkahveler Hüseyin Gümüşlü Camisi'nde düzenlenen cenaze töreniyle, Sarıgöl'ün hayırsever iş adamı Hüseyin Gümüşlü son yolculuğuna uğurlandı. Törene CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Sarıgöl Belediye Başkanı Tahsin Akdeniz, Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Gümüşlü'nün naaşı, Tırazlar Mahallesi'ndeki aile mezarlığında toprağa verildi. Gümüşlü, Sarıgöl'de okul, hastane, Kur'an kursu, cami gibi birçok eser inşa ettirmiş ve 41 yıl boyunca ilçede vergi rekortmeni olarak bilinmişti. Ayrıca, vefatından kısa bir süre önce Karacaali Mahallesi'nde bir Aile Sağlık Merkezi yapımı için protokol imzalamıştı.
İlgili Haberler