Bankadan milyonları ilgilendiren uyarı! 13 gün sonra hakkınız yanacak

Bankadan milyonları ilgilendiren uyarı! 13 gün sonra hakkınız yanacak

Garanti Bankası'ndan milyonları ilgilendiren uyarı. 20 bin TL'ye varan Faizsiz Kredi ve Taksitli Nakit Avans Kampanyası ile ilgili detayları paylaşan banka, 13 günün sonunda kampanyaya katılım hakkının sona ereceğini duyurdu.

Garanti bankası, resmi internet sitesi üzerinden yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Banka, 20 bin TL'ye varan Faizsiz Kredi ve Taksitli Nakit Avans Kampanyasına katılım için son günün 13 Eylül olduğunu açıklayarak herkesi uyardı. 13 günün sonunda kampanyaya katılım hakkının sona ereceği belirtildi.

Garanti BBVA Mobil’den bankanın müşterisi olanlara, 10 bin TL’ye varan faizsiz kredi ve 10 bin TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans fırsatı sunuluyor. Garanti Bankası, internet sitesi üzerinden her iki kampanyanın detaylarını ve faizsiz kredi ödeme planı tablosunu paylaştı.

Faizsiz kredi ödeme planı tablosu şu şekilde:

ekran-goruntusu-2023-08-31-141445.png

10 BİN TL’YE VARAN FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI

10 bin TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası için, Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşteri olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 10 bin TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans’tan 6 ay taksitle yararlanabilirsiniz.

10 BİN TL’YE VARAN FAİZSİZ KREDİ KAMPANYA ŞARTLARI NELER?

Faizsiz kredi kampanyasından 15 Ağustos – 13 Eylül tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerisi faydalanabilir.

Faizsiz kredi kampanyasına katılanlar, Mobil’den Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli krediye başvuru yapıp kullanabilir.

Herhangi bir sebeple müşteri olma sürecinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

%0 faizli kredi kampanyası sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi başvuruları için geçerlidir. Şubelerden geçerli değildir. Herhangi bir sebeple müşteri olma ve kredi başvuru süreçlerinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kredi başvurunuzu Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’teki Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi adımları üzerinden azami 10 bin TL ve 12 ay vade olarak seçerek kampanyalı krediye başvurabilirsiniz.

Söz konusu kredi talepleri banka tarafından değerlendirilerek olumlu bulunması halinde karşılanacaktır.

Olumlu değerlendirilerek onaylanan kredi, Garanti BBVA Mobil ve İnternet kanalları üzerinden kullanılabilir.

%0 faizli hoş geldin kredisi kampanyası kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı bin TL maksimum kredi tutarı 10 bin TL, maksimum vade ise 12 aydır. Şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisinin maksimum vadesi 12 aydır.

%0 faizli kredi kampanyasından gerçek kişiler ve şahıs firmaları faydalanabilir. Kullanılabilecek kredi türü; gerçek kişiler için bireysel ihtiyaç kredisi, şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisidir.

İlgili süreci tamamlayan Garanti BBVA müşterileri, sıfır faizli kredi kampanyasından müşteri olduktan sonraki ilk kredi kullanımlarında faydalanabilir.

Kampanya tarihleri arasında dijitalden müşteri olma başvurusunu tamamlamış ve kurye sürecine aktarılmış kişilerin müşteri olma süreçleri, hoş geldin kredisi kampanya tarihinden sonra yine kurye süreci ile tamamlanmış olsa da hoş geldin kredisi kampanyasından faydalanmaları mümkün olacaktır.

Sıfır faizli kredi kampanyasından ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterileri faydalanabilir. Daha önce Garanti BBVA’lı olup parolasını ilk defa/tekrar belirleyecek veya belirlemiş olduğu parolayla giriş yapan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Kredi koşullarını içeren örnek ödeme planı ve yıllık maliyet oranı aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Hayat sigortası prim tutarı; kredi tutarına, kredi vadesine ve faiz oranına göre değişiklik göstereceğinden toplam geri ödeme tutarına dahil edilmemiştir.

Banka kampanya koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tuttuğunu belirtmek isteriz.

ekran-goruntusu-2023-08-31-142849.png

İlgili Haberler
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.