Nuray Sarayı son şansınız olabilir diyerek açıkladı '10 Nisandan önce bunu mutlaka yapın'

Nuray Sarayı son şansınız olabilir diyerek açıkladı '10 Nisandan önce bunu mutlaka yapın'

Astrolojiye dair önemli açıklamalarda bulunan ünlü astrolog Nuray Sayarı, 10 Nisandan önce mutlaka yapın diyerek yapılması gerekenleri tek tek açıkladı.

Ünlü astrolog Nuray Sayarı, BeyazTv'de yaptığı açıklamalarla astroloji tutkunlarının dikkatini çekti. En son Nur Viral'e Hayatta Her Şey Var programına konuk olan Sayarı, 10 Nisan tarihine kadar yapılması gerekenleri detaylı bir şekilde paylaştı ve küslükleri sona erdirecek bir ritüeli paylaştı.

Öncelikle 10 Nisan'a kadar yapılması gerekenleri adım adım anlatan Sayarı, şunları dile getirdi: ''Eğer gönül kırdıysak, haksızlık ettiysek veya yanlış yaptıysak, bu durumları düzeltmek için şimdi harekete geçmeliyiz. 94,95,96 yıllarında yaşadıklarımızın etkisiyle şu anda önemli bir döneme girdik. Bilinçaltımıza bazı kalıplar yerleştirebiliyoruz. Örneğin, geçmişte yaşadığımız acıları unutmak için güzellikleri de silme eğiliminde olabiliriz. Bu yüzden herkes bir beyaz kağıt ve kalem alıp geçmişe dönüp yazmalı. Bu, herkes için önemli bir adım olacak.''

94, 95 VE 96 YILLARINDA YAŞADIĞINIZ OLAYLARA DİKKAT!

Sayarı, devamında şunları ekledi: "Geçmişe dönüp hatırlayın 94'ü. Eğer o yıllarda yeni başlangıçlar yapmışsanız, şimdi kariyerinizde de önemli gelişmeler yaşanabilir. Herkes, 94, 95, 96 yıllarında yaşadıklarını gözden geçirsin; çünkü bu dönemde yaşananlar tekrarlanabilir. Eğer düzeltemediğiniz şeyler varsa, şimdi onları toparlama ve düzeltme zamanı."

Astrolog, sözlerini şöyle sürdürdü: "Hepimiz güzellikleri hak ediyoruz ve mutlu olmayı hak ediyoruz. Bu hafta yaşanan ay tutulması bize 'Uyan, kendine gel, mutluluğu hak ediyorsun. Kötü biri olmadın, hayattaki güzellikleri hak ediyorsun' mesajını veriyor."

KÜS OLDUKLARINLA BARIŞMA RİTÜELİ

Küs olduğumuz kişilerle barışmak için bir ritüel de öneren Nuray Sayarı, şu adımları paylaştı: "Öncelikle bir kağıt alın ve üzerine yuvarlak bir daire çizin. Dairenin ortasına küs olduğunuz kişinin ismini yazın, örneğin 'Fatma'. Sonra dairenin etrafına 7 7 7 şeklinde yazın, bu üç kez tekrarlanacak şekilde. Daha sonra daireye 'niyet ettim barışmaya' yazın ve bu yazıyı dairenin dört köşesine 7 7 7 şeklinde yerleştirin.

KÜS OLDUKLARINLA BARIŞMA RİTÜELİ

Bu kağıdı dörde katlayın ve baş yastığınızın kılıfına koyun. 21 gün boyunca bu kağıdın üzerinde uyuyun ve 21 günün sonunda da yakın. Bu süreçte kişiyle aranızdaki buzlar da erimeye başlayacak zaten."

Astrolog Nuray Sayarı'nın bu önerileri, hem geçmişteki konularla yüzleşme hem de küs olduğumuz insanlarla barışma konusunda önemli bir fırsat sunuyor. Herkesin kendi iç dünyasına ve ilişkilerine biraz zaman ayırarak bu ritüelleri denemesi, pozitif değişiklikler getirebilir.

İlgili Haberler
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.